Bridge Builder Contest - výsledky soutěže
22. Mar 2024

3. 2024 proběhla soutěž na Fakultě stavební VŠB-TUO

Děkujeme, že jste včera přišli a stavěli mosty krásné, funkční i pevné!

Za nás jste vyhráli všichni, protože jste stavěli s chutí😊

Ještě jednou děkujeme všem soutěžícím i pedagogům a gratulujeme vítězům!

Výsledky vážení a pořadí všech týmů přikládáme v tabulce.

1. místo – tým Nesklopní, SPŠ stavební Opava
  2. místo – tým Ferenc Perenz, Wichterlovo gymnázium Ostrava
  3. místo – tým Š.R.O.T., Střední škola průmyslová a umělecká Opava

Pořadatelem soutěže je studentská organizace IAESTE a tým Popularizace vědy a techniky VŠB-TUO.

Fotografie Tomáše Slámy si můžete prohlédnout zde.

Další aktuality
Nabídka programů JUni - KVĚTEN
Zobrazit detail
City nature challenge 2024 - poprvé v Ostravě!
Nabídka programů JUni - DUBEN

Jednotlivé souhlasy